Breipakket voor de trui model Tabea van Lamana, met gratis breiboek no. 15, gebreid met dubbele draad Como en Premia. Lees meer
Bekijk meer varianten:
Heeft u een vraag over dit artikel?
Onze medewerker helpt u met plezier! We proberen uw e-mail zo snel mogelijk te beantwoorden. Sneller hulp nodig? Bel onze klantenservice: 0592273685.
Breipakket voor deze trui 'Tabea' van de Como en Premia van Lamana, inclusief patronenboek patronenboek #15.
Dit pakket bevat voldoende bollen van de Lamana Como en Premia in de afgebeelde kleur, namelijk 16 bordeau. Het breiboek Lamana no. 15 is gratis bijgevoegd.
Verkrijgbaar in de maten S, M en L
Gebruikte steken: Ribbelsteek
De Lamana Como is een SUPER LICHT DK merinogaren en is multi funtioneel, bruikbaar voor absoluut elke gelegenheid, of het nu een flatterende accessoire of een vederlichte trui of vest is.
De Lamana Premia is als kleine wolkjes: zacht, glanzend en luxueus. Dit garen combineert super kid mohair met zijde, wat resulteert in een sterk en duurzaam materiaal. Het is geschikt voor zowel haken als breien.
Moeilijkheidsgraad B (op een schaal van A, B en C).
Naalden: Rondbreinaalden 4,5mm (40 cm EN 80 cm lang), 2 steekmarkeerders, maasnaald. (niet meegeleverd).
Wilt u het pakket in een andere kleur ontvangen, dan kunt u dat aangeven bij de opmerkingen.
Lamana Como - de Breibrink